Nivea Smooth shower 750 ml

0 Orders
#Nivea 021
In stock
590L

Description

Shampo per trupin me nje sasi prej 750ml.

Eshte e markes Nivea.

Shampo eshte e projektuar per te mbajtur lekuren e bute dhe te fresket.

Nivea kujdeset per lekuren tuaj ne cdo kohe dhe si do qe te jete ajo.

E testuar dermatologjikisht.

Brand

Nivea

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

I përshtatshëm për

Veprimi

,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Nivea Smooth shower 750 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by