Nivea Spray per Femije Protect & Sensitive per Mbrojtje nga Dielli me SPF 50+, 200ml

0 Orders
#Nivea 018
In stock
1,690L

Description

Spray per mbrojtjen e femijeve kundra diellit, e markes Nivea.

Sray sensitiv me mbrojtje te larte SPF 50+.

Redukton rrezikun e alergjive te shkaktuara nga dielli.

Nuk permban parfum apo ngjyrues.

Reziztent ndaj ujit.

Testuar dermatologjikisht.

Aplikohet para ekspozimit ne diell dhe duhet ta riaplikoni pas notit dhe pas fshirjes me peshqir.

Sasia 200ml.

Brand

Nivea

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

,

I përshtatshëm për

,

Veprimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Nivea Spray per Femije Protect & Sensitive per Mbrojtje nga Dielli me SPF 50+, 200ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by