No Rinse Cleansing Water

0 Orders
#
In stock
1,500L

Description

No Rinse Cleansing Water

300ml

Uji ynë micellar pastron butësisht fytyrën, trupin dhe pelenën e të porsalindurve të foshnjës tuaj* dhe fëmijëve në vetëm një hap, duke e lënë lëkurën e tyre të butë me një gjurmë të aromës sonë unike të foshnjës.
Formula e tij numëron 98% përbërës me origjinë natyrore.

 

Brand

Mustela®

70 vjet pas krijimit, ambicia e Mustela mbetet e njëjtë: të qëndrojë pranë prindërve dhe ta bëjë jetën e tyre më të lehtë falë markave tona natyrore të kujdesit të lëkurës. Me fjalë të tjera: për të çliruar prindërit nga skuqjet e pelenave, nga efekti i ujit të fortë në kohën e banjës, nga ato njolla të kuqe dhe kruajtje që nuk e lënë Foshnjën të flejë, nga ato gërvishtje dhe gërvishtje, ose nga zbulimi se çfarë duhet të jetë mbrojtja nga kremi kundër diellit përdoret sapo perëndon dielli veror etj.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by