Noreva Exfoliac Creme Reparatrice

0 Orders
#Noreva 021
In stock
2,100L

Description

Përshkrimi

Exfoliac cream repair është rigjenerues i lëkurave me tendencë akneike, të thara dhe të dëmtuara veçanërisht nga trajtimet post-akne.

Lehtëson menjëherë skuqjet dhe irritimet duke riparuar shtresën hidro-lipidike të lëkurës.
Ofron komfort dhe fleksibilitet për lëkurën dhe e lë atë të hidratuar 95%.

Jo komedogjenik.
Mund të përdoret dhe si bazë make-up.

Përdorimi

Aplikoje dy herë në ditë në mëngjes dhe në darkë, në fytyrë të pastruar më parë.

Përbërësit

AQUA (WATER), SQUALANE, GLYCERIN, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, ISONONYL ISONONANOATE, ISOHEXADECANE, CETYL ALCOHOL, ALUMINUM STARCH OCTENYLSUCCINATE, HYDROXYETHYL ACYLYLYLYLYLYLYLYLYLYLYLYURY / ACRYLATE / SODIUM BUTYLENE GLYCOL, BISABOLOL, BENZYL ALCOHOL, POLYSORBATE 60, PERFUME (FRAGRANCE), CHOLESTEROL, CHLORPHENESIN, TOCOPHERYL ACETATE, TOCOPHERYL LINOLEATE, CERAMIDE 2, DISODIUM EDTA, SALICYLICONUS, SORBYLIC ACID METHYLPROPIONAL, SORBIC ACID, BENZYL SALICYLATE, CITRONELLOL, ALTEROMONAS FERMENT EXTRACT, ALPHA-ISOMETHYL IONONE.

Brand

Noreva

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Noreva Exfoliac Creme Reparatrice”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100

UPSELL PRODUCTS

Delifab Fix

1,600L
(0s)

Classic Toddler Milk

1,740L 3,360L
(0s)

Naso Spray

1,600L
(0s)

Classic Follow On Milk

1,740L 3,360L
(0s)

RD3 Shurup

1,600L
(0s)
Open chat
Powered by