Noreva Matidiane Anti-Shine Day Treatment

0 Orders
#Noreva 008
In stock
3,100L

Description

Përshkrimi

Krem dite i krijuar posaçërisht për të pakësuar prodhimin e tepërt të yndyrës në fytyrë, pa qënë agresiv me lëkurën, për lëkurë mikse dhe të yndyrshme.

Prania e Chrono Regul HD dhe përbërësve të tij aktivë eksfolion lëkurën, duke pakësuar sasinë e yndyrës, minimizuar poret dhe duke e lënë lëkurën të hidratuar.

Mund të përdoret dhe si bazë make-up.
Jo komedogjenik.
Pa paraben.
I testuar dermatologjikisht.

Përdorimi

Aplikohet në mëngjes, në fytyrë të pastruar paraprakisht.

Përbërësit

AQUA (WATER), GLYCERIN, GLYCERYL STEARATE, PEG-100 STEARATE, PROPYLENE GLYCOL DICAPRYLATE / DICAPRATE, PEG-8, BETAINE SALICYLATE, OCTYLDODECANOL, POTASSIUM CETYL PHOSPHATE, CETEARYL ALCOHOL, NYLON-12, DICAPRYLYL CARBONATE, BUTYLENE GLYCOL, PENTYLENE GLYCOL, PENTAERYTHRITYL DISTEARATE, HYDROXYPROPYL STARCH PHOSPHATE, NIACINAMIDE, CYCLOPENTASILOXANE, METHYL METHACRYLATE CROSSPOLYMER, NELUMBIUM SPECIOSUM FLOWER EXTRACT (NELUMBO NUCIFERA FLOWER WATER), ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL, SERENOA SERRULATA FRUIT EXTRACT, SESAMUM INDICUM (SESAME) SEED EXTRACT, SODIUM C8-16 ISOALKYLSUCCINYL LACTOGLOBULIN SULFONATE, PARFUM (FRAGRANCE), PEG-60 ALMOND GLYCERIDES, TOCOPHEROL, CARBOMER, NORDIHYDROGUAIARETIC ACID, SODIUM METABISULFITE, OLEANOLIC ACID, CHLORPHENESIN, DISODIUM EDTA, PHENOXYETHANOL, GLYCERYL HYDROXYSTEARATE, SODIUM HYDROXIDE, CAPRYLYL GLYCOL, BETA SITOSTEROL

Brand

Noreva

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Noreva Matidiane Anti-Shine Day Treatment”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100

UPSELL PRODUCTS

Delifab Fix

1,600L
(0s)

Classic Toddler Milk

1,740L 3,360L
(0s)

Naso Spray

1,600L
(0s)

Classic Follow On Milk

1,740L 3,360L
(0s)

RD3 Shurup

1,600L
(0s)
Open chat
Powered by