Noreva Psoriane vit. PP Lait Apaisant Hydratant

0 Orders
#Noreva 034
In stock
2,300L

Description

Përshkrimi

Formulë e pasur me përbërës aktivë keratolitik eliminon skuamat në lëkurë dhe e ushqen atë.

Përmirëson lipidet e lëkurës dhe qetëson irritimet dhe kruarjet.
Gjatë një përdorimi të përditshëm lëkura mbetet 100 % e butë dhe e hidratuar për një kohë të gjatë.

Testuar deramtologjikisht.
Pa parabenë.

Përdorimi

Aplikoje në mëngjes dhe në darkë në të gjithë zonat e acaruara të lëkurës.

Përbërësit

AQUA (WATER), ETHYLHEXYL PALMITATE, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, DI-C12-13 ALKYL MALATE, ISODECYL NEOPENTANOATE, GLYCERIN, CYCLOPENTASILOXANE, DIMETHICONE, GLYCERYL STEARATE, NICINAM2, PARAHOLIDE (FRAGRANCE), SALICYLIC ACID, CARBOMER, POLYACRYLAMIDE, DIPHENYL DIMETHICONE, CHLORPHENESIN, C12-20 ALKYL GLUCOSIDE, C13-14 ISOPARAFFIN, TETRASODIUM EDTA, FARNESOL, SODIUM HYDROXIDE, LAURETH-7.

Brand

Noreva

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Noreva Psoriane vit. PP Lait Apaisant Hydratant”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100

UPSELL PRODUCTS

Delifab Fix

1,600L
(0s)

Classic Toddler Milk

1,740L 3,360L
(0s)

Naso Spray

1,600L
(0s)

Classic Follow On Milk

1,740L 3,360L
(0s)

RD3 Shurup

1,600L
(0s)
Open chat
Powered by