Noreva Sebodiane DS Micro-Emulsion

0 Orders
#Noreva 023
In stock
2,000L

Description

Përshkrimi

Zbutës për lëkurën e ndjeshme të bebit dhe të gjithë familjes me një teksturë të lehtë, të përthithshme dhe jo të yndyrshme.

Efikasitet i provuar në rastet e dermatiteve, lëkurave eritematoze, skalpit të irrituar dhe me zbokth apo dhe krustave të qumështit që krijohen në skalpin e bebeve.

Falë përbërjes unike ka efekt hidratues, qetësues, aniinflamator, kontrollon prodhimin e sebumit ndërsa rivendos filmin hidrolipik të lëkurës.

Pa parabenë, jo komedogjenik.

Përdorimi

Të aplikohet çdo ditë për një javë dhe më pas çdo dy ditë deri në qetësimin dhe pastrimin e plotë të lëkurës.

Përbërësit

AQUA (WATER), NIACINAMIDE, CYCLOPENTASILOXANE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, ARACHIDYL PROPIONATE, GLYCERIN, PPG-15 STEARYL ETHER, CETEARYL ALCOHOL, BEHENTRIMONIUM METHOSULFATE, GLYCERETH-26, GLYCERYL STEARATE, PEG-100 STEARATE, PTFE, POLYQUATERNIUM-7, BUTYLENE GLYCOL, CAPRYLYL GLYCOL, GLYCERYL CAPRYLATE, HYDROXYETHYLCELLULOSE, LECITHIN, CETYL DIMETHICONE, DIMETHICONOL, PHYTOSPHINGOSINE, PERFLUOROPOLYMETHYLISOPROPYL ETHER, PHENYL PROPANOL, CITRIC ACID, SODIUM BENZOATE, BHT.

Brand

Noreva

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Noreva Sebodiane DS Micro-Emulsion”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100

UPSELL PRODUCTS

Delifab Fix

1,600L
(0s)

Classic Toddler Milk

1,740L 3,360L
(0s)

Naso Spray

1,600L
(0s)

Classic Follow On Milk

1,740L 3,360L
(0s)

RD3 Shurup

1,600L
(0s)
Open chat
Powered by