Noreva Sebodiane DS Shampooing anti-pelliculaire

0 Orders
#Noreva 024
In stock
2,000L

Description

Përshkrimi

Shampo kundër zbokthit dhe skalpit të irrituar dhe që shoqërohet me skuqje dhe kruarje.

39% reduktim të yndyrës;
56% skalp i hidratuar;
43 % reduktim i skuqjes së skalpit;
Përmban climbazole- përbërës antifungal.

Testuar dermatologjikisht.
Pa parabenë.

Përdorimi

Aplikoje shampon në flokë dhe në skalp të lagur, duke e masazhuar në të gjithë sipërfaqen e kokës.
Lihet 10 minuta, më pas shpëlahet me ujë të bollshëm.

Përbërësit

AQUA (WATER), SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDE MEA, PEG-120 METHYL GLUCOSE DIOLEATE, SODIUM LAUROYL SARCOSINATE, DISODIUM COCOAMPHODIACETATE, PIROCTONE OLAMINE, SODIUM CHLORIDE, SODIUM COCOYL WHEAT AMINO ACIDS, CAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDE, LAURETH-2, PROPYLENE GLYCOL, GLYCOL STEARATE, SODIUM SHALE OIL SULFONATE, CLIMBAZOLE, SALICYLIC ACID, SODIUM SULFATE, GLYCERIN, ZINC PYRITHIONE, CITRIC ACID, CHLORPHENESIN, DISODIUM EDTA, COCAMIDE DEA, LAURETH-3, PHENOXYETHANOL, TOCOPHEROL, BENZOIC ACID, DEHYDROACETIC ACID.

Brand

Noreva

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Noreva Sebodiane DS Shampooing anti-pelliculaire”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100

UPSELL PRODUCTS

Delifab Fix

1,600L
(0s)

Classic Toddler Milk

1,740L 3,360L
(0s)

Naso Spray

1,600L
(0s)

Classic Follow On Milk

1,740L 3,360L
(0s)

RD3 Shurup

1,600L
(0s)
Open chat
Powered by