Noreva Sensidiane Mixte Soothing Emulsion

0 Orders
#Noreva 001
In stock
2,700L

Description

Përshkrimi

Emulsion qetësues për lëkurë mikse, të ndjeshme dhe intolerante.

Rindërton barrierën mbrojtëse të lëkurës.
Redukton yndyrën e tepërt në lëkurë, duke i dhënë asaj një pamje mat.

Ndikon pozitivisht në zvogëlimin e poreve të zmadhuara.
Mbron lëkurën nga agresorët e jashtëm dhe qetëson skuqjet dhe irritimet.

Jo komedogjenik.

Përdorimi

Aplikohet në mëngjes në lëkurë të trajtuar paraprakisht.

Përbërësit

AQUA (WATER), ISONONYL ISONONANOATE, BUTYLENE GLYCOL, SQUALANE, GLYCERIN, HYDROGENATED STARCH HYDROLYSATE, C20-22 ALKYL PHOSPHATE, C20-22 ALCOHOLS, CETEARYL ALCOHOLYYLYCYLYPYLENE GLYCYLENE GLYCYLENE GLYCYLENE GLYCYLENE GLYCOLINE ALCOHOL, FICUS CARICA (FIG) FRUIT EXTRACT, DILINOLEIC ACID / PROPANEDIOL COPOLYMER, CHLORPHENESIN, XANTHAN GUM, SODIUM HYDROXIDE, GLYCINE SOYBEAN (SOYBEAN) OIL, GLYCINE SOJA (SOYBEAN) STEROLYAN, STEROLA, , HEXYL LAURATE, HYDROGENATED VEGETABLE GLYCERIDES, PERSEA GRATISSIMA (AVOCADO) OIL, CAPRYLYL GLYCOL, TOCOPHEROL, ASCORBYL PALMITATE, HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE, SORBIC ACID, OLEANOLAN ACID.

Brand

Noreva

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Noreva Sensidiane Mixte Soothing Emulsion”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100

UPSELL PRODUCTS

Delifab Fix

1,600L
(0s)

Classic Toddler Milk

1,740L 3,360L
(0s)

Naso Spray

1,600L
(0s)

Classic Follow On Milk

1,740L 3,360L
(0s)

RD3 Shurup

1,600L
(0s)
Open chat
Powered by