Normaderm Anti-Age

0 Orders
#
In stock
3,080L

Description

Normaderm Anti-Age

50ml

Kujdesi Anti-Blemish zbukurues Vichy Normaderm është një kujdes anti-plakje që lufton shenjat e para të plakjes ndërsa matton lëkurën dhe zvogëlon madhësinë e poreve. Me një veprim të lehtë qërimi, ky krem rinovon butësisht lëkurën për të zbuluar një ngjyrë të përsosur dhe Vitamina C lufton radikalet e lira të cilat dëmtojnë integritetin e lëkurës. Papërsosmëritë zvogëlohen dukshëm, poret janë më të vogla dhe rrudhat zbuten.

Karakteristikat:
Cilësi: krem i lëngshëm;
Çështjet e lëkurës: plakja e lëkurës me vaj;
Koha e aplikimit: mëngjes dhe mbrëmje;
Mosha: 30+;
Lloji i lëkurës: kombinim i rritur me lëkurë të yndyrshme, përfshirë ndjeshmërinë;
Përfitimet kryesore: matton lëkurën, zvogëlon poret e zgjeruara dhe mbron nga radikalet e lira;
Formuluar pa: parabene.

Brand

Vichy

Vichy është një nga markat më të njohura të kozmetikës farmaceutike në Evropë. Në zemër të një natyre të paprekur, në tokat vullkanike të Auvergne, uji Vichy merr burimin e tij. Gjatë një udhëtimi mijëravjeçar në 4,000 metra thellësi, është i ngarkuar me 15 minerale dhe lëndë ushqyese të domosdoshme për bukurinë e lëkurës. Uji vullkanik VICHY është përbërësi aktiv bazë në formulat e lëkurës VICHY.

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by