Nourishing Cleansing Gel With Cold Cream

0 Orders
#
In stock
1,500L

Description

Nourishing Cleansing Gel With Cold Cream

300ml

Koha për banjë për foshnjën tuaj me lëkurë të thatë? Xheli Pastrues Ushqyes me Kremin e Ftohtë është bërë për fëmijën tuaj!
Dylli i bletës së tij i kombinuar me Kremin e Ftohtë ushqen lëkurën e foshnjës duke mbrojtur edhe lëkurën delikate të foshnjës nga efektet e tharjes së larjes.
Cilësia e tij e pasur dhe kremoze është ideale për fëmijët.

Brand

Mustela®

70 vjet pas krijimit, ambicia e Mustela mbetet e njëjtë: të qëndrojë pranë prindërve dhe ta bëjë jetën e tyre më të lehtë falë markave tona natyrore të kujdesit të lëkurës. Me fjalë të tjera: për të çliruar prindërit nga skuqjet e pelenave, nga efekti i ujit të fortë në kohën e banjës, nga ato njolla të kuqe dhe kruajtje që nuk e lënë Foshnjën të flejë, nga ato gërvishtje dhe gërvishtje, ose nga zbulimi se çfarë duhet të jetë mbrojtja nga kremi kundër diellit përdoret sapo perëndon dielli veror etj.

Additional information

I përshtatshëm për

,

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by