NoyNoy Frisolac

0 Orders
#Noynoy 002
In stock
2,350L

Description

NoyNoy Frisolac – 800 g

Marka Friso kupton rendesine per te mbeshtetur nevojat e ndryshme ushqimore gjate foshnjerise dhe viteve te rritjes.

Formulat e ndryshme te qumeshtit jane krijuar per te siguruar kombinimin e duhur te lendeve, ushqyese per t’i ndihmuar femijet te rriten te shendetshem dhe te fuqishem se brendshmi.

Frisolac Comfort 1 eshte nje fomule e vecante, qumesht i cili keshillohet te perdoret per femijet e moshave 0-6 muajsh.

Ky qumesht permban Carob Bean Gum per te lehtesuar: Regurgitimin duke ulur indesksin e refliksit, numrin e reflukseve dhe ngarkesen acidike. Konstipacionin dhe kolikat.

Paketimi permban qumesht pluhur, i cili pergatitet lehtesisht.

Perberesit:  Prebiotike-GOS, LCPUFAs-DH-AA, nukleotide.

Pergatitja: Pergatitje behet me uje te vaket te vluar dhe me qumeshtin pluhur sipas udhezimeve ne paketim. Duhet te konsumohet menjehere pas pregatitjes.

Frisolac HA eshte formuluar per te mbeshtetur sistemin imunitar dhe per te ruajtur nje sistem te shendetshem gastrointestinal.

Brand

NoyNoy

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

I përshtatshëm për

Veprimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “NoyNoy Frisolac”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by