Noynoy Krem Frutash me 5 Fruta, Miell Orizi dhe Qumesht

0 Orders
#Noynoy 004
In stock
700L

Description

Noynoy Krem Frutash me 3 Fruta, Miell Orizi dhe Qumesht -6 m

Shije frutash te cilat foshnja juaj do t’i shijoje pas muajit te 6.

Kremrat e frutave Noynoy permbajne vitamine dhe elemente kyc ne parametra ideale, qe ndihmojne ne rritjen dhe zhvillimin e sakte te foshnjeve dhe femijeve te vegjel.

Kremi i frutave ka ne perberjen e tij 5 fruta: banane, molle, dardhe, kajsi dhe portokall. Keto jane te perziera me miell orizi dhe qumesht.

.

Brand

NoyNoy

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

I përshtatshëm për

Veprimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Noynoy Krem Frutash me 5 Fruta, Miell Orizi dhe Qumesht”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

UPSELL PRODUCTS

Delifab Fix

1,600L
(0s)

Classic Toddler Milk

1,740L 3,360L
(0s)

Naso Spray

1,600L
(0s)

Classic Follow On Milk

1,740L 3,360L
(0s)

RD3 Shurup

1,600L
(0s)
Open chat
Powered by