Nuk Eco Control Audio Display 530D +

0 Orders
#NUK 47
In stock
13,500L

Description

Nuk Eco Control Audio Display 530D +

Audio baby transmetues i markes NUK, modeli Eco Control Audio Display 530D +

*Dizajni modern dhe me ekran.

*Kontrolli i plotë i te gjithe diapazonit, madje edhe në Eco-Mode

*100% I lirë nga rrezatim

*Mbi 18 orë punë operative

*Funksioni i qartë i të folurit që të mund të qetësoni fëmijën tuaj ndëkohë që nuk jeni pranë tij.

*Funksional deri në 250 metra

*Teknologjia dixhitale FHSS do të thotë transmetim i besueshëm i sinjalit: pa ndërhyrje

*Drita e butë e natës ndihmon fëmijën tuaj të orientohet

*4 ninulla të ndryshme qetësuese

*Eleminim I ndjeshëm I zhurmes

*Transmetimi i vazhdueshëm pa Eco-Mode

*12 kanale të dedikuara me kërkimin automatik të kanalit

*Njësia e prindërve portative, pa tela me bateritë LiPo të rikarikueshme.

*Pishtari i integruar në njësinë e prindit

*Kontrollon temperaturën e dhomës me funksion alarmi

*Opsion alarmi me vibrim

*Afishimi i kohës

Brand

Nuk

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

I përshtatshëm për

Veprimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Nuk Eco Control Audio Display 530D +”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags

,
Open chat
Powered by