NUK- Gift Set

0 Orders
#NUK 010
Out of stock
1,500L

Out of stock

Description

NUK- Gift Set Girl

Set per vajza i markes Nuk, per moshat 6-18 muajsh

Seti permban shishen me doreza, biberonin rrens dhe nje kuti per mbajtjen e biberonit

Gota ka dy krahe per tu mbajtur, te cilet lejojne qe femija te mund ta mbaje vete ate

Me biberon dhe kapak mbrojtes

Matarial i gotes eshte plastike, Free BPA dhe me nje kapacitet prej 150ml

Biberoni eshte material silikon dhe model ortodontik i pershtatshem per gojen e femijes

Brand

Nuk

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

I përshtatshëm për

Veprimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “NUK- Gift Set”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by