NUK- Kopeta Gjiri 60 PC

0 Orders
#NUK 020
In stock
1,200L

Description

NUK- Kopeta Gjiri – 60 cope

Tampon per gjirin ultra thithes, te markes Nuk.

Mbrojtje e besuehme per lekuren dhe rrobat.

Meterial shume i bute dhe miqsore me lekuren.

Me shtrese te brendshme absorbuese duke siguruar mos rrjedhje te qumshtit.

Paketimi permban 60 cope.

Brand

Nuk

Additional information

Grup-mosha

I përshtatshëm për

Veprimi

,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “NUK- Kopeta Gjiri 60 PC”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by