Nuk Ndricues Portativ Nate per Bebe

0 Orders
#NUK 057
In stock
4,490L

Description

Ndricues portativ nate per bebe nga marka Nuk

Per ndricimin e dhomes ne menyre shum natyrale naten, dhe nje dizenjo te thjeshte

Me tre nivele ndricimi. Mban deri ne 12 ore ndicim dhe punon me bateri

Permasat 17.8 x 13.6 x 7 cm

Brand

Nuk

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

I përshtatshëm për

Veprimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Nuk Ndricues Portativ Nate per Bebe”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by