Nuk Pompe e Vogel per Hundet

0 Orders
#NUK 055
In stock
450L

Description

Nuk Pompe e Vogel per Hundet

Pompe e vogel per hundet

Marka Nuk shume cilesore ne perdorim

Zhbllokon hunden e femijes ne rastet kur ajo eshte e acaruar

Per hundet e ndjeshme te foshnjes, per nje lehtesim te shpejte, pa dhimbje dhe ne menyre efektive 

Kjo është mënyra e funksionimit të aspiratorit nazal

Brand

Nuk

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

I përshtatshëm për

Veprimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Nuk Pompe e Vogel per Hundet”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

UPSELL PRODUCTS

Delifab Fix

1,600L
(0s)

Classic Toddler Milk

1,740L 3,360L
(0s)

Naso Spray

1,600L
(0s)

Classic Follow On Milk

1,740L 3,360L
(0s)

RD3 Shurup

1,600L
(0s)
Open chat
Powered by