Nuk Pompe Gjiri e Thjeshte

0 Orders
#NUK 054
In stock
1,990L

Description

Nuk Pompe Gjiri e Thjeshte

Pompe gjiri per te gjitha nenat.

Manuale dhe mjaft e lehte per tu perdorur.

E markes Nuk qe pershtatet me gjirin pa e munduar ate.

Pompa eshte me vakum e ngjashme me ndertimin dhe funsionimin e shiringes.

Me material silikoni per nje veprim dhe nje masazhim te lehte.

Brand

Nuk

Additional information

Formulimi
Grup-mosha

I përshtatshëm për

Veprimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Nuk Pompe Gjiri e Thjeshte”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

UPSELL PRODUCTS

Open chat
Powered by