NUK Pompe Gjiri Elektrike Natyre

0 Orders
#NUK 052
In stock
17,990L

Description

NUK Pompe Gjiri Elektrike Natyre

Pompe gjiri per te gjitha nenat

Elektrike dhe mjaft e lehte ne perdorim

E markes NUK qe pershtatet me gjirin pa e munduar ate

Ekran LCD I thjeshte per te kontrolluar procesin

Masazhon lehtë me pesë petale është projektuar për rehati optimale

Ne paketim eshte edhe biberoni i cili i vendoset shises

Brand

Nuk

Additional information

Formulimi
Grup-mosha

I përshtatshëm për

Veprimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “NUK Pompe Gjiri Elektrike Natyre”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by