NUK Pompe Gjiri Jolie

0 Orders
#NUK 053
In stock
5,000L

Description

NUK Pompe Gjiri Manuale Sensitive Jolie

Pompe gjiri per te gjitha nenat.

Manuale dhe mjaft e lehte praktike per tu perdorur.

E markes Nuk qe pershtatet me gjirin pa e munduar ate.

Perdorimi i pompes se gjirit NUK jo vetem qe stimulon prodhimin e vazhdueshem te qumeshtit te gjirit, por gjithashtu do t’ju lejoje te grumbulloni dhe te ruani qumeshtin me te mire ne bote.

Me material ultra te bute, te mbushur me silikone, pershtatet ne menyre te perkryer me gjoksin tuaj dhe e masazhon me butesi.

Forma qe ka e ben ate te perdorshme edhe vetem me nje dore.

Brand

Nuk

Additional information

Grup-mosha

I përshtatshëm për

Veprimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “NUK Pompe Gjiri Jolie”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by