NUK Set Lugesh Silikon 4m+

0 Orders
#NUK 043
In stock
800L

Description

NUK Set Lugesh Silikon 4m+

Set lugesh te vogla per femijet, te markes Nuk.

Me ngjyra te ndryshme dhe pa printime.

Te pershtatura per femijet e vegje te cilet sapo kane filluar te ushqehen.

Materiali silikon, te buta dhe te pademshme.

Te pershtatshme per femije te moshave 4 muajsh e deri ne daljen e dhembeve te pare.

Paketimi permban 2 luge.

Brand

Nuk

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

I përshtatshëm për

Veprimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “NUK Set Lugesh Silikon 4m+”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by