NUK – TOOTH AND GUM CLEANSER 3-12M

1 Orders
#NUK 041
In stock
950L

Description

NUK TOOTH AND GUM CLEANSER 3-12M

Nje set per kujdesin oral nga NUK

Seti permban pasten per dhembet , gishtin e kujdesit dentar

Pasta pa sheqer me arome natyrale molle dhe bananeje

Me enzimat për të forcuar mbrojtjen e gojës

Per femijet 3-12 mujash. Ideal per kujdesin e dhembeve te pare te femijes tuaj

Brand

Nuk

Additional information

Grup-mosha

I përshtatshëm për

Veprimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “NUK – TOOTH AND GUM CLEANSER 3-12M”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by