NUK- Shishe Plastike My Love

0 Orders
#NUK 034
In stock
650L

Description

NUK- Shishe Plastike My Love – 150 ml

Ushqyerja me biberon e femijes tani eshte me e lehte dhe me e sigurte.

Per kete ju vjen ne ndihme shishja e markes Nuk.

E pershtatshme per femije te moshave 0-6muajsh.

Shishja ka biberonin dhe kapakun per siguri ndaj ndotjes.

Ushqim i sigurt dhe pa shume mundim. Sistem Anti-Colic per nje ushqyerje sa me te natyrshme.

Matarial i shishes eshte plastike, Free BPA dhe me nje kapacitet prej 250ml.

Biberoni eshte material silikon, me vrime mesatare dhe model ortodontik i pershtatshem per gojen e femijes.

Me gryke te gjere per mbyshje dhe pastrim te lehte.

 

Brand

Nuk

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

I përshtatshëm për

Veprimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “NUK- Shishe Plastike My Love”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by