Nursing Comfort Balm

0 Orders
#
In stock
2,200L

Description

Nursing Comfort Balm

30ml

Ushqyerja me gji? Balsami i certifikuar i Infermierisë Organike do të jetë aleati juaj më i mirë, me përbërësit e tij 100% me origjinë natyrore.

Balsami i Qetësisë për Infermierinë formon një barrierë hidratuese mbrojtëse me një efekt restaurues në thithkat e plasaritura ose të sensibilizuara, duke e mbajtur lëkurën të rehatshme gjatë ushqyerjes me gji.

Balsami është pa aromë të shtuar që do të thotë se Foshnja mund të ushqehet me gji në mënyrë të sigurt dhe të qetë.
Me një cilësi të pasur dhe të shkrirë, balsami ynë është i këndshëm dhe i lehtë për t’u përdorur.

Brand

Mustela®

70 vjet pas krijimit, ambicia e Mustela mbetet e njëjtë: të qëndrojë pranë prindërve dhe ta bëjë jetën e tyre më të lehtë falë markave tona natyrore të kujdesit të lëkurës. Me fjalë të tjera: për të çliruar prindërit nga skuqjet e pelenave, nga efekti i ujit të fortë në kohën e banjës, nga ato njolla të kuqe dhe kruajtje që nuk e lënë Foshnjën të flejë, nga ato gërvishtje dhe gërvishtje, ose nga zbulimi se çfarë duhet të jetë mbrojtja nga kremi kundër diellit përdoret sapo perëndon dielli veror etj.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by