Nutri Fortifying Night Balm

0 Orders
#
In stock
8,400L

Description

Nutri Fortifying Night Balm

50ml

Balsami i natës Nuxe Nuxuriance Gold Nutri-Fortifying është një balsam për lëkurën e brishtë dhe të thatë për shkak të plakjes, duke dhënë një efekt gomë për lodhje brenda natës që ndihmon lëkurën të rimarrë shkëlqimin e saj.

Brand

Nuxe

Për një regjim spektakolar të bukurisë, gama e lëkurës NUXE do të thotë që ju mund të zgjidhni kremin hidratues të fytyrës, kremin kundër plakjes dhe kremin për trupin hidratues më të përshtatshëm për moshën dhe llojin e lëkurës tuaj. NUXE, natyra është produktive.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by