Nutri Fortifying Oil Cream

0 Orders
#
In stock
8,400L

Description

Nutri Fortifying Oil Cream

50ml

Vaji-krem Nuxe Nuxuriance Gold Nutri-Fortifying është një krem ditor për lëkurën e thatë dhe të devitalizuar për shkak të procesit të plakjes që duhet të jetë më i hollë dhe shkëlqyes.

Brand

Nuxe

Për një regjim spektakolar të bukurisë, gama e lëkurës NUXE do të thotë që ju mund të zgjidhni kremin hidratues të fytyrës, kremin kundër plakjes dhe kremin për trupin hidratues më të përshtatshëm për moshën dhe llojin e lëkurës tuaj. NUXE, natyra është produktive.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by