Nutri Revitalizing Serum

0 Orders
#
In stock
9,300L

Description

Nutri Revitalizing Serum

50ml

Serumi Nuxe Nuxuriance Gold Nutri-Revitalizing është një serum kundër plakjes për lëkurën e thatë të brishtë nga procesi i plakjes që duhet të rigjallërohet dhe zbutet.

Brand

Nuxe

Për një regjim spektakolar të bukurisë, gama e lëkurës NUXE do të thotë që ju mund të zgjidhni kremin hidratues të fytyrës, kremin kundër plakjes dhe kremin për trupin hidratues më të përshtatshëm për moshën dhe llojin e lëkurës tuaj. NUXE, natyra është produktive.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by