Nutriben 8 Cereals with a Hint of Honey Dried Fruits +6 m

0 Orders
#Nutriben 034
In stock
550L

Description

Nutriben 8 Cereals with a Hint of Honey Dried Fruits +6 m

Përshkrimi: Nutriben 8 drithëra mjaltë dhe fruta të thata është i përshtatshëm për bebe mbi 6 muaj. Eshtë një muhalebi ideale për shtimin e shijeve të reja në dietën e bebes suaj.

Përbërja: drithëra 60% (grurë, misër, oriz, elb, thekër, tërshëre, mel, melekuqe) maltodekstrinë, sheqer, mjaltë 5%, fruta të thata 4% (bajame, lajthi, arra) vaj vegjetal, kalçium, fosfor, lecitinë soje, Vitamina (C, B3, E, B5, B1, B6, A, acid folik, K1, biotinë, D3) aromë vanilje.

Përdorimi: Hidhet në pjatë sasia e dëshiruar e qumështit të ngrohtë. Mbi to shtohet gradualisht sasia e drithërave sipas tabelës të dozimit. Përzihet me kujdes derisa të formohet një muhalebi homogjene. Sasia e mbetur pa u konsumuar të mos ruhet për përdorim të mëvonshëm. Sasia e një bustine të konsumohet brënda një muaji nga hapja.

Brand

Nutriben®

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

I përshtatshëm për

Veprimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Nutriben 8 Cereals with a Hint of Honey Dried Fruits +6 m”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags

,
Open chat
Powered by