Nutritic Intense

0 Orders
#
In stock
3,150L

Description

Nutritic Intense

50ml

La Roche-Posay Nutritic Intense  është një krem i thellë multi-rindërtues. Ky krem mbështjellës super i hollë rindërton intensivisht shtresat superiore të epidermës. Risia e tij MP-lipide është një brez i ri i lipideve me efikasitet të provuar në sintezën e faktorëve hidratues, lipideve dhe proteinave thelbësore të rehatisë dhe mbrojtjes së lëkurës.

Rezultatet: më elastike, fytyra gjen lirinë e saj të shprehjes. E rehatuar dhe e qetësuar, lëkura çlirohet nga ndjenja e saj e dhimbshme: shtrëngim, ndjesi shpimi gjilpërash, mbinxehje.

Brand

La Roche Posay

Pionier në përparimet më të fundit në dermatologji, La Roche-Posay ofron një sërë produktesh për kujdesin e lëkurës së fytyrës dhe trupit të dizajnuara për të pastruar, trajtuar, hidratuar dhe mbrojtur lëkurën me përbërës të sigurt dhe efektiv. Linja është e përshtatshme për lëkurë të ndjeshme dhe përmban formula dhe struktura të avancuara për shqetësime të ndryshme të lëkurës, përfshirë lëkurën e thatë, aknet, ekzemën, anti-plakjen dhe më shumë. Eksploroni pastruesit, hidratuesit, kremrat kundër diellit dhe trajtimet dhe zbuloni shtesën perfekte në regjimin tuaj të kujdesit të lëkurës.

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by