Nutritic Levres

0 Orders
#
In stock
1,230L

Description

Nutritic Levres

4.7ml

Nutritic Levres të Roche Posay është një kujdes transformues për buzët e thata. Ky balsam në shkop, ndihmon në lehtësimin e buzëve, plasaritjes, tharjes, brishtësisë dhe delikatesës së tyre.

Për më tepër, ky trajtim forcon barrierën e lëkurës për të mbrojtur buzët nga lajmet e agresioneve të jashtme. Cilësia e saj jo-yndyrore siguron një aplikim të bukur dhe të lehtë.

Rezultatet: Buzët mbrohen mirë dhe qetësohen. Ata janë të hidratuar thellë dhe të lëmuar.

Brand

La Roche Posay

Pionier në përparimet më të fundit në dermatologji, La Roche-Posay ofron një sërë produktesh për kujdesin e lëkurës së fytyrës dhe trupit të dizajnuara për të pastruar, trajtuar, hidratuar dhe mbrojtur lëkurën me përbërës të sigurt dhe efektiv. Linja është e përshtatshme për lëkurë të ndjeshme dhe përmban formula dhe struktura të avancuara për shqetësime të ndryshme të lëkurës, përfshirë lëkurën e thatë, aknet, ekzemën, anti-plakjen dhe më shumë. Eksploroni pastruesit, hidratuesit, kremrat kundër diellit dhe trajtimet dhe zbuloni shtesën perfekte në regjimin tuaj të kujdesit të lëkurës.

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by