Oil-Limestone Liniment

0 Orders
#
In stock
2,750L

Description

Oil-Limestone Liniment

1L

Linja Oil-Limestone Liniment është një recetë e lashtë e bazuar në vaj ulliri, e krijuar për të vepruar në 3 faza:

-Pastron

-Zbut

-Ushqen dhe Mbron

Laboratori CCD ka zgjedhur të përdorë një vaj ulliri me cilësi të lartë.
Nga bujqësia organike, për një formulë 100% natyrale dhe hipoallergjike.

Brand

Babylena

Meqenëse ne duam gjithmonë më të mirën për foshnjën, Babylena ofron një zgjidhje 100% ORGANIKE me origjinë natyrore për të pastruar, zbutur, ushqyer dhe mbrojtur lëkurën e tyre nga skuqja.

Additional information

I përshtatshëm për

,

Kategoria

Higjiena, Kozmetike

Formulimi

Open chat
Powered by