Omega 3

0 Orders
#Solgar 009
In stock
2,730L

Description

Omega 3

Vaj peshku 700mg

Paketim x 30 kapsula

Formulim që përmban sasi të lartë të acideve yndyrore EPA dhe DHA të vajit të peshkut, të nxjerrë nga thellësitë e deteve.

Para se të nisë proçesi i prodhimit të kapsulave, produkti i nënshtrohet proçesit të distilimit, me qëllim që të largohen mbetjet e mërkurit dhe substancave të tjera të dëmshme.

Acidet yndyrore EPA dhe DHA:

-suportojnë sistemin kardiovaskular;

-forcojnë sistemin imunitar;

-forcojnë kockat;

-ndihmojnë në mirë-funksionimin e sistemit nervor;

-përmirësojnë shikimin.

I testuar për cilësi maksimale.

Pa gluten.

Pa rrjedhës të grurit dhe produkte të bulmetit.

Pa sheqer.

Pa natrium.

Pa aromatizues artificialë.

Pa ngjyrues.

Pa ëmbëlsues.

Nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji, merrni medikamente ose keni një problem shëndetësor bisedoni me mjekun ose farmacistin tuaj para përdorimit të produktit.

Integratorët ushqimorë nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.

Ndërpritet në rastet e shfaqjes së efekteve anësore të padëshiruara.

Ruhet në temperaturë dhome.

Përdorimi: Rekomandohet të merret 1 kapsul 3 herë në ditë pas ushqimit, ose siç këshillohet nga mjeku.

Përbërësit:

Serving Size: 1 Softgel
AMOUNT PER SERVING % DV
Total Omega 3 Polyunsaturates† 700 mg *** providing:
EPA (eicosapentaenoic acid) 360 mg ***
DHA (docosahexaenoic acid) 240 mg ***
Ingredients: Fish Oil, Gelatin, Vegetable Glycerin, Mixed Tocopherols. Contains fish (anchovy, mackerel, sardine).

Brand

Solgar®

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Lactose Gluten

pa gluten

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Omega 3”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by