Organic Baby Weaning Oil

0 Orders
#
In stock
950L

Description

Organic Baby Weaning Oil

250g

Vaji Organik i Zvjerdhjes së Foshnjës Holle është bërë nga përbërës të cilësisë Demeter dhe, me kombinimin e balancuar të ushqyesve, siguron një shtesë ideale të zvjerdhjes. Përzierja e vajrave të dhunshëm organik të përdhunimit dhe lulediellit jep raportin e përsosur të acideve yndyrore esenciale omega 3 dhe omega 6. Pesë përqind vaji i çmuar i kërpit kompleton përzierjen dhe përmban jo vetëm acide yndyrore esenciale, por edhe një acid yndyror special të quajtur acid gama linolenic. Acidi gama linolenik është shumë i rrallë në natyrë. Zakonisht gjendet në qumështin e gjirit dhe është veçanërisht i dobishëm për lëkurën, duke përfshirë të ketë një efekt pozitiv në ekzemë.

Brand

Holle

Holle bën ushqim organik për fëmijë në cilësinë e Demeter. Kompania u themelua në vitin 1933 dhe ka refuzuar pa kompromis përpunimin kimik dhe konservuesit që në fillim. Këtë vit ne festojmë 80 vjetorin tonë. Mësoni më shumë për historinë e kompanisë sonë dhe festimet tona këtu. Gama e produkteve përfshin qumështin e foshnjës dhe formulën e foshnjave, qullën e foshnjës dhe një gamë të plotë të kavanozëve. Vaji i heqjes së foshnjës, çajrat dhe ushqimet përfundojnë ofertën tonë gjithëpërfshirëse.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Ushqime

Open chat
Powered by