Organic Crunchy Snack Apple Cinnamon

0 Orders
#
In stock
260L

Description

Organic Crunchy Snack Apple Cinnamon

25g

Oriz organik ne forme patatinash te pershtatshme per femije mbi 10 muajsh me shije molle dhe kanelle. Ne forme te lehte per t’u mbajtur nga femijet dhe qe kur konsumohen shkrijne ne goje.
Pa sheqerna dhe kripera te shtuara, pa veze, pa laktoze dhe pa gluten.

Brand

Holle

Holle bën ushqim organik për fëmijë në cilësinë e Demeter. Kompania u themelua në vitin 1933 dhe ka refuzuar pa kompromis përpunimin kimik dhe konservuesit që në fillim. Këtë vit ne festojmë 80 vjetorin tonë. Mësoni më shumë për historinë e kompanisë sonë dhe festimet tona këtu. Gama e produkteve përfshin qumështin e foshnjës dhe formulën e foshnjave, qullën e foshnjës dhe një gamë të plotë të kavanozëve. Vaji i heqjes së foshnjës, çajrat dhe ushqimet përfundojnë ofertën tonë gjithëpërfshirëse.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Ushqime

Open chat
Powered by