Organic Fruity Flamingo Tea

0 Orders
#
In stock
800L

Description

Organic Fruity Flamingo Tea

Çaji Fruing Flamingo është gati menjëherë: Vendoseni një qese çaji në një filxhan (200ml) dhe mbusheni me ujë të valë. Lëreni të injektojë për 5-10 minuta për të siguruar që keni një produkt të sigurt.
Çaji me akull Flamingo: Hidhni 100ml ujë të valë mbi një qese çaji. Lëreni të injektohet për 5-10 minuta për të siguruar që keni një produkt të sigurt, pastaj mbushni me 500 ml ujë të ftohtë, feta limoni, mente dhe kube akulli.

Brand

Holle

Holle bën ushqim organik për fëmijë në cilësinë e Demeter. Kompania u themelua në vitin 1933 dhe ka refuzuar pa kompromis përpunimin kimik dhe konservuesit që në fillim. Këtë vit ne festojmë 80 vjetorin tonë. Mësoni më shumë për historinë e kompanisë sonë dhe festimet tona këtu. Gama e produkteve përfshin qumështin e foshnjës dhe formulën e foshnjave, qullën e foshnjës dhe një gamë të plotë të kavanozëve. Vaji i heqjes së foshnjës, çajrat dhe ushqimet përfundojnë ofertën tonë gjithëpërfshirëse.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Ushqime

Open chat
Powered by