Organic Fruity Ring With Dates

0 Orders
#
In stock
520L

Description

Organic Fruity Ring With Dates

125g

Unazat e Frutave Organike Holle Kids piqen duke përdorur miell spletë Demeter dhe shtohen me gjalpë Demeter. Sweetmbëlsia e tyre natyrore e butë arrihet duke përdorur hurmat Demeter në vend të sheqerit kristal. Pa asnjë aromatizues, ngjyrues ose ruajtës.

Brand

Holle

Holle bën ushqim organik për fëmijë në cilësinë e Demeter. Kompania u themelua në vitin 1933 dhe ka refuzuar pa kompromis përpunimin kimik dhe konservuesit që në fillim. Këtë vit ne festojmë 80 vjetorin tonë. Mësoni më shumë për historinë e kompanisë sonë dhe festimet tona këtu. Gama e produkteve përfshin qumështin e foshnjës dhe formulën e foshnjave, qullën e foshnjës dhe një gamë të plotë të kavanozëve. Vaji i heqjes së foshnjës, çajrat dhe ushqimet përfundojnë ofertën tonë gjithëpërfshirëse.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Ushqime

Open chat
Powered by