Organic Milk Cereal With Spelt

0 Orders
#
In stock
650L

Description

Organic Milk Cereal With Spelt

250g

Drithëra Organike të Qumështit me Spelte janë bërë nga 99% përbërës të prodhuar organikisht. E prodhuar nga vaji i perimeve Demeter, vaj organik premium dhe qumësht organik nga lopët e rritura në mjedisin e tyre natyror (sipas rregulloreve organike të BE -së).

Lehtë për t’u përgatitur – thjesht vloni ujë dhe përzieni Drithërat e Qumështit me Spell.

Brand

Holle

Holle bën ushqim organik për fëmijë në cilësinë e Demeter. Kompania u themelua në vitin 1933 dhe ka refuzuar pa kompromis përpunimin kimik dhe konservuesit që në fillim. Këtë vit ne festojmë 80 vjetorin tonë. Mësoni më shumë për historinë e kompanisë sonë dhe festimet tona këtu. Gama e produkteve përfshin qumështin e foshnjës dhe formulën e foshnjave, qullën e foshnjës dhe një gamë të plotë të kavanozëve. Vaji i heqjes së foshnjës, çajrat dhe ushqimet përfundojnë ofertën tonë gjithëpërfshirëse.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Ushqime

Open chat
Powered by