Organic Rosy Reeinder Tea

0 Orders
#
In stock
800L

Description

Organic Rosy Reeinder Tea

Ky çaj argëtues i kuq është gati menjëherë: Vendoseni një qese çaji në një filxhan (200ml) dhe mbusheni me ujë të valë. Lëreni të injektojë për 5-10 minuta për të siguruar që keni një produkt të sigurt.
Çaji i akullt i renëve: Hidhni 100ml ujë të valë mbi një qese çaji. Lëreni të injektohet për 5-10 minuta për të siguruar që keni një produkt të sigurt, pastaj mbushni me 500 ml ujë të ftohtë, feta portokalli, balsam limoni dhe kube akulli.

Rinjtë e Rozë – Përzierja argëtuese e çajit të kuq e bërë nga mollë të zgjedhura organike dhe lëkurat e trëndafilit me një shije intensivisht frutash. 100% bio – pa sheqer – pa aromatizues, ngjyrues ose ruajtës shtesë.

 

Brand

Holle

Holle bën ushqim organik për fëmijë në cilësinë e Demeter. Kompania u themelua në vitin 1933 dhe ka refuzuar pa kompromis përpunimin kimik dhe konservuesit që në fillim. Këtë vit ne festojmë 80 vjetorin tonë. Mësoni më shumë për historinë e kompanisë sonë dhe festimet tona këtu. Gama e produkteve përfshin qumështin e foshnjës dhe formulën e foshnjave, qullën e foshnjës dhe një gamë të plotë të kavanozëve. Vaji i heqjes së foshnjës, çajrat dhe ushqimet përfundojnë ofertën tonë gjithëpërfshirëse.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Ushqime

Open chat
Powered by