Original

0 Orders
#Sambucol 006
In stock
1,500L

Description

Original

Fuqizues imuniteti me ekstrakt natyror të shtogut të zi, I pasur me oksidantë në trajtë shurupi.

• I përshtatshëm për tu përdorur nga fëmijët mbi 3 vjec

• Shurup i lëngshëm me shije të shkëlqyeshme

• I lehtë për tu gëlltitur

• Shtog I zi natyral I pasur me flavonoide

• Nivele të larta antioksiduese

• Nuk përmban ngjyrues dhe ëmbëlsues artificialë

• Nuk përmban gluten, maja dhe derivate të qumështit

• I përshtatshëm për vegjetarianët dhe veganët

Përdorimi: Doza e rekomanduar ditore: Të rriturit: 10ml (2 lugë çaji) Fëmijët (3-12 vjeç): 5ml (1 lugë çaji)

Përbërësit:

Glucose Syrup, Black Elderberry Juice (Sambucus nigra), Acidity Regulator: Citric Acid, Preservative: Potassium Sorbate.

 

Brand

Sambucol

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

,

Lactose Gluten

pa gluten, pa laktozë

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Original”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

UPSELL PRODUCTS

Delifab Fix

1,600L
(0s)

Classic Toddler Milk

1,740L 3,360L
(0s)

Naso Spray

1,600L
(0s)

Classic Follow On Milk

1,740L 3,360L
(0s)

RD3 Shurup

1,600L
(0s)
Open chat
Powered by