Pampers Active Baby Dry 3 (5-9kg) (Copy)

0 Orders
#Pampers 018
In stock
1,530L 1,377L

Description

Pampers Active Baby Dry 3 (5-9 kg)
Duke menduar per komfortin dhe mbrojtjen e lëkurës së fëmijëve, u ideuan pelenat Baby dry.
Përdoren për fëmijë me peshë 5-9 kg.
Pelenat kanë në përbërje disa mikrosfera që absorbojnë lagështinë, në sasi rreth tre herë sa pesha e fëmijëve.
Janë të pajisura edhe me një shtresë extra, që absorbon lagështinë dhe njëkohësisht e shpërhap atë drejt shtresës së sipërme.
Shtresa e sipërme është shtresa më absorbuese, që bllokon të gjithë lagështinë.
Pelenat pampers kanë butësi si ajo e pambukut dhe përmbajnë një locion me aloe, që zbut lëkurën dhe e mbron nga irritimet.
Në të dyja anët janë të pajisura me ngjitëse të forta dhe elastike, të cilat janë dizejnuar në mënyrë të tillë, që të mos lejojnë rrjedhje e të mos pengojnë lëvizjet.
Mbrojnë fëmijët nga lagështia për një periudhë prej 12 orësh.
Përbërësit Balm/Lotion,Petrolatum, Stearyl Alcohol, Paraffinum Liquidum, Aloe Barbadensis Leaf Extract, CI 61565.
Paketim me 74 cope pelena

Brand

Pampers

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Numri

Veprimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pampers Active Baby Dry 3 (5-9kg) (Copy)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

UPSELL PRODUCTS

Delifab Fix

1,600L
(0s)

Classic Toddler Milk

1,740L 3,360L
(0s)

Naso Spray

1,600L
(0s)

Classic Follow On Milk

1,740L 3,360L
(0s)

RD3 Shurup

1,600L
(0s)
Open chat
Powered by