Pure Protection Diapers

0 Orders
#Pampers 026
In stock
1,500L
Clear selection

Description

Pampers Pure Protection Diapers

Pelenat Pampers Pure Protection

Punuar me pambuk premium, një shtresë bimore e pasuruar me gjalpë kakao dhe materiale të tjera të zgjedhura me kujdes – Pelenat Pampers Pure janë të dizejnuara për të mbrojtur dhe kujdesur për lëkurën delikate të foshnjës.

Çertifikimet:

Cotton enhancedSkin health allianceGreen-eCotton leads

Mbroni lëkurën e çmuar të bebes tuaj:

 • Hipoalergjike: e provuar klinikisht.
  Linja Pampers Pure është e pasuruar me gjalpë kakao, ushqyese për të mbrojtur lëkurën delikate të foshnjës tuaj.
 •  Deri në 12 orë mbrojtje.
  Për shkak se fëmija juaj meriton kujdes ndaj lëkurës pa kompromise, Pampers Pure Protection ju siguron deri në 12 orë mbrojtje të besuar nga rrjedhjet.
 • Te pajisur me treguesin e lagështisë.
 • Pa fenoksietanol, paraben, parfum dhe alkool.
 • 0% zbardhues.
 • Bërë tërësisht pa klor, thithës aromash me bazë minerale, polimer super thithës.
 • Dizajne krejt të reja, një larmi në çdo paketë.

Masat:

 1. 2-5 kg
 2. 4-8 kg
 3. 6-10 kg
 4. 9-14 kg
 5. 11+ kg
 6. 16+ kg

 

Brand

Pampers

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

,

Numri

, , , , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pure Protection Diapers”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by