Panda Peach- Peach, Apricot, Banana With Spelt

0 Orders
#
In stock
250L

Description

Panda Peach- Peach, Apricot, Banana With Spelt

100g

-Pure e hollë; bërë nga përbërës 100% Biodinamikë të cilësisë Demeter.
-Prodhuar në Evropë nga Jo-OMGJ, fruta organike dhe perime.
-Qese e rishikueshme, e qëndrueshme në raft, jo-BPA, kapak i riciklueshëm.
-Kuti me qese 6 (3.½) ons
-I Çertifikuar me Karbon Neutral
-Objekti i paketimit i regjistruar nga FDA.

 

Brand

Holle

Holle bën ushqim organik për fëmijë në cilësinë e Demeter. Kompania u themelua në vitin 1933 dhe ka refuzuar pa kompromis përpunimin kimik dhe konservuesit që në fillim. Këtë vit ne festojmë 80 vjetorin tonë. Mësoni më shumë për historinë e kompanisë sonë dhe festimet tona këtu. Gama e produkteve përfshin qumështin e foshnjës dhe formulën e foshnjave, qullën e foshnjës dhe një gamë të plotë të kavanozëve. Vaji i heqjes së foshnjës, çajrat dhe ushqimet përfundojnë ofertën tonë gjithëpërfshirëse.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Ushqime

Open chat
Powered by