Pantogrin Plus Lotion

0 Orders
#
In stock
2,500L

Description

Pantogrin Plus Lotion

100ml

Locioni Pantogrin Plus përmban përbërësin aktiv Silanediol Salicylate, një molekulë origjinale për humbjen e flokëve, e cila kombinon Silic Organik (një element i domosdoshëm në metabolizmin e flokëve) me Acidin Salicilik, duke vepruar kundër radikalëve të lirë dhe inflamacionit periferik. Ai gjithashtu përmban:

-Ekstrakt xhenxhefili, me veti vazodiluese për rritjen e qarkullimit periferik të gjakut dermal
-Substanca që përmbajnë squfur, të cilat sigurojnë squfur organik, një element i nevojshëm për rritjen e flokëve
-Kompleksi i vitaminave B (B1, B2, B6 dhe B12) dhe VitaminF (Acidi Linoleik), përbërës aktivë thelbësorë për lëkurën e kokës

Brand

Froika

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by