Luxury 2-in-1 Pet Shampoo & Conditioner

0 Orders
#Tropiclean
In stock
1,200L 1,800L
Clear selection

Description

Luxury 2-in-1 Pet Shampoo & Conditioner

Papaya & Coconut

Shampo balsam  për qen dhe mace me papaja dhe arrë kokosi

355 / 592 ml

Shampoja dhe balsami Papaja & Coconut është bërë me papaja, kokos dhe përbërës të tjerë tropikalë për të përkëdhelur kafshën tuaj në një shkumë të pasur dhe luksoze. Pastruesi ynë i butë i kokosit është unik, ashtu si kafsha juaj shtëpiak. Kokosi pastron butësisht qimen nga papastërtitë dhe vajrat, ndërsa papaja dhe kivi plotësojnë ekuilibrin natyror të lagështisë së lëkurës dhe veshjes. Balsamët e pasur botanikë rezultojnë në një shkëlqim të shëndetshëm, ndërsa parandalojnë lëkurën e thatë dhe qimen e ngatërruar. Me larje rutinë, ky shampo dhe balsam luksoz 2-në-1 do ta mbajë lëkurën dhe veshjen e kafshës suaj të butë, me shkëlqim dhe të duket bukur.

  • Bërë me përbërës natyral – Tropiclean përbëhet nga përbërës natyral ose me lëndë të parë me bazë minerale.
  • Nuk testohet në kafshë.
  • Pa sapun – nuk do të ndikojë në trajtimet e pleshtave dhe rriqrave.

Udhëzime për përdorim: Tundeni shishen para përdorimit. Vendoseni shampon në qimen e lagur. Masazhoni me shampo qimen e kafshës suaj për 3 deri në 5 minuta, dhe më pas shpëlajeni mirë. I sigurt për përdorim të përditshëm.

Përbërja:

Purified water, mild coconut cleanser, avena sativa oatmeal, natural conditioners, organic blend of (papaya extract, kiwi extract, mango extract, pomegranate extract, yucca extract, chamomile extract), hydrolyzed plant protein, vitamin E, fragrance, aloe extract.

Brand

Tropiclean

TropiClean përpiqet të përtërijë vazhdimisht produktet më të mira, paketimin, marketingun dhe menaxhimin në industrinë e kafshëve shtëpiake. Zgjidhjet krijuese për industrinë e kafshëve shtëpiake janë bërë një kulturë në TropiClean. Kohë pas kohe, TropiClean zhvillon zgjidhje inovative. Përmes inovacionit dhe krijimtarisë, TropiClean ka zhvilluar produktet kryesore në industri - nga shampot luksoze të kafshëve shtëpiake deri tek produktet e kujdesit oral me aroma të freskëta, të lehta për tu përdorur - duke u dhënë kafshëve shtëpiake dhe njerëzve një jetë më të mirë. Të gjitha këto sipas sloganit të kompanisë: "Për lavdinë e Zotit".  

Additional information

Sasia

355 ml, 592 ml

I përshtatshëm për

,

Firma

Tropiclean

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Luxury 2-in-1 Pet Shampoo & Conditioner”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by