PAPPA LATTEA MELA 6m+

0 Orders
#Plasmon 049
In stock
600L

Description

PAPPA LATTEA MELA 6m+

Pappa Lattea Mela ka shijen delikate të orizit dhe frutave dhe është i përshtatshëm për fillimin e shkëputjes së qumështit.

Ushqyes …. sigurisht!
Burimi i qumështit dhe proteinave të orizit
Me Kalcium, Vitamina C dhe B
I butë dhe i butë – për të gjithë kohëzgjatjen e vaktit
Shije delikate dhe e ëmbël – shija e këndshme e qumështit dhe frutave të shijshëm
Gati në çast, vetëm me shtimin e ujit

Brand

Plasmon®

Që nga viti 1902, pasioni ynë na shtyn të jemi gjithmonë pranë jush, për t'ju garantuar cilësinë dhe sigurinë më të lartë që kërkoni në produktet. Falë përvojës në të ushqyerit dhe angazhimit tonë kërkimor për më shumë se 100 vjet, ne kujdesemi për ju dhe më të vegjlit tuaj, për t'ju ndihmuar më së miri në të gjitha fazat e ndryshme të jetës.

Additional information

I përshtatshëm për

, ,

Kategoria

Ushqime

Open chat
Powered by