Passion Curl Cream

0 Orders
#Kristalevo 002
In stock
1,600L

Description

Kristalevo Passion Curl Cream

250 ml

Krem për flokë kaçurrela nga linja Kristalevo

Kremi Passion curl nga linja Kristalevo është aleati perfekt për të mirëmbajtur dhe ushqyer flokët kaçurrelë. Një produkt profesional, krem ideal për tu kujdesur për flokët që duan lëvizjen dhe vëllimin. Falë formulimit të tij specifik me vaj liri dhe vaj argani, është në gjendje të eleminojë majat e djegura, të japë butësinë dhe të rregullojë strukturën e flokëve.

Përdorimi:

Vendosni sasinë e dëshiruar të produktit në dorë, shpërndajeni në mënyrë të barabartë në të gjithë flokët.

Mos e shpëlani, por vazhdoni me tharjen me tharëse flokësh dhe difuzor.

Përbërësit aktive:

Vaj argani
Vaj liriProvitamina B5 (panthenol)
Filtri UV

Brand

Kristaevo

Linja Kristalevo e BBCOS Pro Hair ofron produkte të trajtimit të flokëve në dy 2 aspekte: 1. mirëmbajtja 2. stilimi i flokëve. 1. Mirëmbajtja: Trajtimi me Eliksir Trajtim hidratues Locion hidratues Trajtimi ushqyes Locion ushqyes 2. Stilimi Kristale të lëngshme Krem për flokë me onde Xhel Shkumë Llak flokësh (pa gaz) Llak i fortë për flokët

Additional information

Formulimi

Sasia

250 ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Passion Curl Cream”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by