Pastina Bebiriso 4m+

0 Orders
#Plasmon 050
In stock
245L

Description

Pastina Bebiriso 4m+

Bebiriso Plasmon është ideal për të prezantuar fëmijën tuaj në botën e përtypjes, falë madhësisë së tij të vogël.

E lehtë për t’u gëlltitur – shumë e vogël dhe e butë në gojë.
Shije e lehtë dhe delikate – vetëm me oriz të përshtatshëm për të.
Ushqyes… sigurisht!
Me Kalcium dhe Vitamina B.
Gati për 6 minuta.

Brand

Plasmon®

Që nga viti 1902, pasioni ynë na shtyn të jemi gjithmonë pranë jush, për t'ju garantuar cilësinë dhe sigurinë më të lartë që kërkoni në produktet. Falë përvojës në të ushqyerit dhe angazhimit tonë kërkimor për më shumë se 100 vjet, ne kujdesemi për ju dhe më të vegjlit tuaj, për t'ju ndihmuar më së miri në të gjitha fazat e ndryshme të jetës.

Additional information

I përshtatshëm për

, ,

Kategoria

Ushqime

Open chat
Powered by