PATATINA “PAFF DEI BAMBINI” BIZELE & MISER 12m

0 Orders
#Plasmon 060
In stock
179L

Description

PATATINA “PAFF DEI BAMBINI” BIZELE & MISER 12m

Nje risi shume e shijshme vjen nga Plasmon: Paff dei Bambini jane patatina te dizajnuara per femijen tuaj.

Provojini ato ne varietetet Bizele dhe Miser te embel!

Brand

Plasmon®

Që nga viti 1902, pasioni ynë na shtyn të jemi gjithmonë pranë jush, për t'ju garantuar cilësinë dhe sigurinë më të lartë që kërkoni në produktet. Falë përvojës në të ushqyerit dhe angazhimit tonë kërkimor për më shumë se 100 vjet, ne kujdesemi për ju dhe më të vegjlit tuaj, për t'ju ndihmuar më së miri në të gjitha fazat e ndryshme të jetës.

Additional information

I përshtatshëm për

, ,

Kategoria

Ushqime

Open chat
Powered by