Peel Off Argan

0 Orders
#
In stock
1,750L

Description

Peel Off Argan

25g

Maska e Argan Peel off siguron nivele të larta të të ushqyerit në lëkurë. Maska Argan Peel off pastron lëkurën nga papastërtitë dhe e përgatit atë për hapat e ardhshëm të trajtimit. Maska Dermastir Peel off Argan ka veprim rigjenerues dhe hidratues që nga momenti kur aplikohet në fytyrë. Argani ka veti anti-oksiduese që mbrojnë lëkurën nga ndotja dhe stresi. Ghassoul i shtuar është një burim natyral i hidratimit dhe lagështisë së lëkurës, pasi ka fuqinë të thithë më shumë ujë në krahasim me maskat e tjera të argjilës.

Brand

Dermastir

DERMASTIR - PROFESSIONAL LUXURY SKINCARE. Ritual i Avancuar Kundër Plakjes Koleksioni "Dermastir Luxury" ofron një ritual të kujdesit të lëkurës që ka një efekt radikal në shenjat e ndryshme të plakjes dhe u frymëzua nga trajtimet estetike mjekësore. Ka efekt zbutës në rrudha, forcon lëkurën, përcakton konturet e fytyrës, ka efekt tonifikues dhe ristrukturues. Koleksioni "Dermastir Luxury" ofron një larmi produktesh për të gjitha llojet dhe shqetësimet e lëkurës.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by